30 lat maści na odparzenia
Calendula Nappy Change Cream

Cud natury

Tworzenie nowego życia to doświadczenie, które napawa nas poczuciem intensywnego połączenia z naturą. W tym nadzwyczajnym okresie natura obdarowuje nas najsilniejszym uczuciem jakie jesteśmy w stanie przeżywać – bezwarunkową miłością między rodzicem a dzieckiem. To intuicja sprawia, że matka i ojciec wiedzą, że postępują we właściwy sposób.

Tak naturalnie jak występuje to uczucie, natura dostarcza wszystkich niezbędnych składników do ochrony i pielęgnacji noworodka.

Znaczenie natury

Wierzymy w siłę natury i doceniamy to co ma nam do zaoferowania. To dlatego od ponad 90 lat poprzez naszą pracę staramy się zrozumieć i promować związek pomiędzy człowiekiem i naturą. Skupiamy się na składnikach pochodzących z naturalnych źródeł i wierzymy w ich moc.

Zawierający wiele wartościowych substancji nagietek to bardzo ważna roślina, która nadaje naszej maści na odparzenia Weleda Calendula Nappy Change Cream właściwości łagodzących i wspiera regenerację skóry.

Tradycja pielęgnacji

Nasza maść na odparzenia stała się już tradycją – można znaleźć ją w wielu domach i od wielu lat polecana jest przez położne i matki. Ich wiara w siłę natury sprawiła, że stosowana i testowana od 30 lat maść na odparzenia Calendula Nappy Change Cream zajęła pierwsze miejsce na liście wybieranych przez rodziców naturalnych produktów pielęgnacyjnych do okolic intymnych dla dzieci.

Maść ta wspiera naturalną odporność delikatnej skóry dziecięcej, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia i wspiera regenerację skóry w najbardziej wrażliwych okolicach.

Calendula Szampon i płyn do mycia ciała dla niemowląt z nagietkiem lekarskim

Delikatny w kąpieli i pod prysznicem, naturalnie myje ciało niemowlęcia

Żel do mycia zębów dla dzieci

Naturalna pielęgnacja wrażliwych ząbków mlecznych

Olejek do masażu na rozstępy dla kobiet w ciąży

Zapobiega rozstępom, pozostawiając skórę gładką, elastyczną i giętką.