Jakość

Wysoka jakość w firmie Weleda to nie tylko popularne słowo. Dla nas nazwa Weleda oznacza bowiem jakość holistyczną: od źródła surowców do produktów i dalej - do sposobu, w jaki używają ich nasi klienci.

Jakość od początku do końca

Naturalne produkty kosmetyczne i farmaceutyczne marki Weleda są rezultatem wielkiej dbałości i przywiązania do dobrej jakości – od zakupu surowców, poprzez produkcję, pakowanie i dostawę produktów końcowych. 

Obietnica jakości
Gardener in The Field at Weleda UK

Kultura marki

Ogrody z roślinami leczniczymi są integralną częścią kultury biznesowej firmy Weleda od początku jej istnienia (1921 rok). Dowiedz się więcej o naszych ogrodach na całym świecie.

Nasze ogrody
Image of Sesame Mexico - 2258

Zasiej zanim zbierzesz

Około ¾ naszych składników roślinnych pochodzi z organicznych i biodynamicznych upraw oraz z zbiorów certyfikowanej roślinności dziko rosnącej.

Pozyskiwanie składników

Od składnika do produktu

Poprzez destylację, ekstrakcję czy eksponencjację: naturalne surowce dostosowywane są do potrzeb człowieka za pomocą precyzyjnych metod przetwarzania. Na szczęście, Weleda posiada ogromne doświadczenie w wykorzystywaniu leczniczych i kojących sił natury.

Produkcja
Natrue logo

NATRUE i więcej

Naturalne kosmetyki nie zawsze są naprawdę naturalne. NATRUE jest pierwszym, międzynarodowo uznanym znakiem jakości dla organicznych i naturalnych kosmetyków.

Certyfikaty i oznaczenia

Lata doświadczenia

Mamy ponad 90-letnie doświadczenie w produkcji naturalnych kosmetyków i farmaceutyków. Zgodnie z naszym motto: w harmonii z naturą i człowiekiem – Weleda zobowiązała się traktować naturę w sposób odpowiedzialny i z należytą troską. Dlatego też zapewniamy wysoką jakość i dbamy o stałą dostępność naszych surowców, dzięki biodynamicznej uprawie roślin w naszych własnych ogrodach ziół leczniczych lub pozyskiwaniu certyfikowanych roślin dziko rosnących, lub też nabywaniu tych surowców od naszych kontrahentów, z którymi łączy nas bliska, długoterminowa współpraca.

 

Oprócz tego, że zapewniamy wysoką jakość naszych surowców, kładziemy również nacisk na zrównoważony i uczciwy społecznie handel, znany powszechnie jako fair trade (handel sprawiedliwy). Dotyczy to całego łańcucha produkcyjnego.

 

Konsekwentnie unikamy sztucznych barwników i dodatków zapachowych, a także konserwantów „identycznych z naturalnymi”. Do aromatyzowania naszych produktów używamy jedynie naturalnych olejków eterycznych.

 

Wysoka jakość cechuje wszystkie nasze działania: społeczne, dotyczące surowców i środowiska, użytkowników i terapeutycznych walorów naszych produktów. Są to cztery filary, na których opiera się pełna definicja firmy Weleda.

Nasze najwyższej jakości produkty

Łagodnie nawilżająca, kojąca emulsja do pielęgnacji delikatnej skóry
Delikatny w kąpieli i pod prysznicem, naturalnie myje ciało niemowlęcia
Naturalna pielęgnacja wrażliwych ząbków mlecznych
Optymalnie działający, naturalny krem nawilżający dla suchej i szorstkiej skóry - na całym ciele
Unikatowa pasta do zębów bez fluoru, z solą morską i delikatnymi mineralnymi drobinkami oczyszczającymi.
Odżywia i zapewnia ochronę suchej i delikatnej skórze ust.