pielęgnacja skóry młodych ludzi

INTENSYWNE NAWILŻENIE
DZIĘKI CENNYM
NATURALNYM SKŁADNIKOM

ODKRYJ GAMĘ Z OPUNCJĄ

To najnowsze odrycie Weleda. Niesamowita roślina o zdumiewającej zdolności przetrwania w suchym klimacie dzięki magazynowaniu wody. Weleda wykorzystała te właściwości w nowej, długotrwale nawilżającej gamie.

pielęgnacja skóry młodych ludzi

Gama z Opuncją

Nasze bestsellery

NATURALNY SPOSÓB NA INTENSYWNE NAWILŻENIE

Opuncja jest bogata w polisacharydy, znane z tego, że potrafią magazynować wodę. Od prawie 100 lat Weleda pozyskuje ze świata roślin aktywne składniki do swoich produktów. W nowej długotrwale nawilżającej gamie do twarzy udało nam się odtworzyć umiejętność wiązania cząsteczek wody przez opuncję, która posiada naukowo udowodnione właściwości nawilżające skórę. To nowy, w 100% naturalny ekstrakt, którego proces pozyskiwania oczekuje na uzyskanie patentu europejskiego.

NATURALNY EKSTRAKT Z OPUNCJI *

  • W 100% naturalny wyciąg z organicznej Opuncji
  • Udowodnione naukowo właściwości silnie nawilżające skórę
  • Bogaty w polisacharydy wiążące wodę

*Proces pozyskiwania oczekuje na uzyskanie patentu europejskiego

pielęgnacja skóry młodych ludzi

POZYSKUJEMY OPUNCJĘ W SPOSÓB ETYCZNY

pielęgnacja skóry młodych ludzi
Weleda poświęca wiele wysiłku, by pozyskać wysokiej jakości surowce organiczne. Tak samo dzieje się w przypadku opuncji. Pozyskujemy ten składnik w Meksyku. Jakość gleby oraz okres zbiorów wpływają na jego zdolność wiązania wody. Jesteśmy dumni z posiadania transparentnego i etycznego łańcucha dostaw, który wspiera lokalnych mieszkańców i biorożnorodność. Weleda jest jedną z niewielu marek współpracujących z UEBT, organizacją non-profit wspierającą i kontrolującą zobowiązania firm do etycznego pozyskiwania zasobów.