mydła pod prysznic Weleda

NOWE KOSTKI POD PRYSZNIC WELEDA

Zachwyć swoje zmysły w 100% naturalnym zapachem.

Nasze luksusowe kostki pod prysznic są opakowane w nadające się do recyklingu kartonik, zgodnie z zasadą Zero Plastiku*. Rozpieść swoje zmysły jednym z czterech niesamowitych zapachów składających się w 100% z naturalnych olejków eterycznych, które rozwijają się dzięki gorącej parze i pobudzają zmysły.

ROZPOCZNIJ DZIEŃ Z CZYSTĄ SKÓRĄ I ŚWIEŻYM UMYSŁEM

Teraz możesz cieszyć się wszystkimi korzyściami, do których jesteś przyzwyczajony w Weleda, w formie kostki! Daj się rozpieścić w 100% naturalnym zapachem, na który składają się wyłącznie czyste olejki eteryczne i kremową pianką wzbogaconą pielęgnującymi składnikami w 100% naturalnego pochodzenia.
  • Przepiękne zapachy składające się w 100% z naturalnych olejków eterycznych
  • Pielęgnacyjne organiczne masło shea i gliceryna roślinna
  • 100% naturalna i biodegradowalna receptura odpowiednia dla wegan
mydła pod prysznic Weleda

„Urzekające zapachy z 100% naturalnych olejków eterycznych.

Weleda ma ponad 100 lat doświadczenie w tworzeniu pięknych zapachów z naturalnych składników. Nasze nowe kostki pod prysznic zaskoczą twoje zmysły swymi zapachami ze 100% naturalnych olejków eterycznych. Ich naturalne piękno uzyskuje maksimum głębi pod prysznicem.

mydła pod prysznic Weleda

Znajdź ulubioną kostkę pod prysznic, by rozpieścić twoje zmysły.

mydła pod prysznic Weleda

Orzeźwiająca kostka Imbir + Petitgrain

Zacznij dzień od naszego orzeźwiającego połączenia pikantnego imbiru i orzeźwiających nut gorzkiej pomarańczy. Najlepszy sposób na pobudzenie zmysłów o poranku.

mydła pod prysznic Weleda

Relaksująca kostka Lawenda + wetiweria

Odpręż swój umysł i ciało dzięki naszej kombinacji świeżej lawendy i drzewnej wetywerii. Po prostu umyj się i ciesz się wyjątkowym doświadczeniem relaksu.

Roślinne kostki pod prysznic, kremowa pianka w kontakcie z wodą.

Zmniejsz ilość odpadów z tworzyw sztucznych i chroń środowisko.

mydła pod prysznic Weleda
Proste opakowanie kartonowe bez plastiku* jest wykonane w co najmniej 55% z materiałów pochodzących z recyklingu - dzięki czemu można je łatwo ponownie poddać recyklingowi. Skoncentrowana formuła odpowiada w przybliżeniu dwóm 150 ml kremom pod prysznic Weleda. * (oprócz lakieru, kleju i tuszu)