uroda

Poranny i wieczorny rytuał pielęgnacyjny

Bardziej jędrna skóry, która promienieje naturalnym blaskiem

Ujędrniająca gama do pielęgnacji twarzy Weleda wykorzystuje naturalne składniki aktywne, aby zapewnić Twojej skórze niezbędne jej wsparcie. Rozpieszczaj swoją skórę rano i wieczorem naszą gamą do pielęgnacji twarzy.

Chwila uważności

Podaruj sobie czuły i serdeczny początek dnia dzięki naszemu rytuałowi pielęgnacji twarzy, albo znajdź chwilę na wieczorny relaks. Uważne ćwiczenie oddechowe może pomóc Ci skupić się na sobie. Zacznij od zamknięcia oczu. Weź głęboki wdech przeponą i wydychaj bardzo powoli. Poświęć chwilę, aby skierować uwagę na oddech, który wchodzi i wychodzi z twojego ciała. Rozpocznij rutynową pielęgnację twarzy po porannym i wieczornym oczyszczeniu twarzy.

Schritt 1: Ujędrniający krem pod oczy

Palcem serdecznym lub środkowym nałóż niewielką ilość kremu ​​pod oczy na skórę wokół oczu. Delikatnie rozprowadź pod okiem, zaczynając blisko nosa i kończąc na zewnętrznym kąciku oka; to również stymuluje drenaż limfatyczny. Zawsze wykonuj ruchy od wewnątrz na zewnątrz, na przemian z delikatnymi pociągnięciami na powiece. Powtórz trzy razy na każdym oku. Następnie delikatnie wklep opuszkami palców wzdłuż kości policzkowych od wewnątrz na zewnątrz – pomaga to zmniejszyć obrzęki wokół oczu.

Ćwicz, by zachować promienny i zdrowy wygląd

Otwórz oczy tak szeroko, jak to możliwe, aby była widoczna biała część oka (twardówka) ponad źrenicami. Zwiększ napięcie mięśni powiek, policz do sześciu, a następnie ponownie rozluźnij powieki. Powtórz trzy razy. To ćwiczenie rozluźnia na chwilę mięśnie oczu.

Właściwości ujędrniającego kremu pod oczy

• Redukuje zmarszczki i ujędrnia skórę

• Zmniejsza cienie i obrzęki

• Antyoksydacyjna ochrona komórek

• Długotrwale nawilża

Schritt 2: Ujędrniające serum do twarzy

Nałóż serum na dłoń pipetką i rozprowadź kosmetyk między obiema dłońmi. Delikatnie przyciśnij dłonie do twarzy. Przesuwaj je powoli od środka twarzy na zewnątrz. Oddychaj głęboko i ciesz się tym odświeżającym momentem dla swojej skóry. Oddychanie w ten sposób pomaga nam poczuć się bardziej zrelaksowanym.

Ponownie nabierz serum pipetką, rozprowadź w dłoniach i nałóż na szyję i dekolt. Użyj lewej ręki po prawej stronie szyi i dekoltu i odwrotnie.

Właściwości Ujędrniającego Serum do Twarzy

• Redukuje zmarszczki i ujędrnia skórę

• Energetyzuje komórki

• Przeciwutleniacz, wspomaga odnowę komórkową

• Natychmiastowe nawilżenie

Schritt 3: Poranna rutyna – Ujędrniający krem na dzień

Niewielką ilość kremu rozprowadź między opuszkami palców obu dłoni. Połóż palce płasko na czole, tak aby były skierowane do siebie. Następnie przeczesz nimi brwi i czoło, przesuwając się od środka ku skroniom. Powtórz ruch trzy razy. Zmniejsza to tzw. linie zmartwień, odpręża czoło i pomaga zrelaksować umysł.

 

Ponownie nabierz niewielką ilość kremu i rozprowadź go ​​między dłońmi. Połóż dłonie po bokach nosa i przesuń je po policzkach w kierunku uszu. Uwzględnij również okolice ust, podbródek, szyję i dekolt. Zawsze wykonuj delikatne ruchy, przesuwając się od środka twarzy na zewnątrz. Pozwól oddechowi towarzyszyć ruchom, aby wspierać proces relaksacji.

Ujędrniający dzień pielęgnacji twarzy

Ćwicz, aby naturalnie poprawić kontur ust

Ściśnij usta, tworząc literę O, zwiększ ich napięcie i przytrzymaj przez sześć sekund. Następnie rozluźnij usta i powtórz kilka razy.

Właściwości Ujędrniającego kremu na dzień

• Redukuje zmarszczki i ujędrnia skórę

• Wzmacnia naturalny blask skóry

• Poprawia elastyczność skóry

• Długotrwale nawilża

• Chroni skórę przed niebieskim światłem

Schritt 3: Wieczorna rutyna – Ujędrniający krem na noc

Nałóż niewielką ilość kremu na dłoń. Aby uzyskać bardziej intensywną pielęgnację, dodaj kroplę Ujędrniającego olejku do twarzy i wymieszaj z kremem w dłoni. Ściśnij dłonie razem, aby krem ​​znalazł się na obu dłoniach. Następnie delikatnie przyciśnij je na chwilę do twarzy, weź głęboki wdech i zrelaksuj się. Wykonuj delikatne ruchy masujące boki twarzy, szyję i dekolt. Użyj lewej ręki do prawej strony szyi i dekoltu i odwrotnie.

Ujędrniająca pielęgnacja twarzy na noc

Właściwości Ujędrniającego kremu na noc

• Redukuje zmarszczki i ujędrnia skórę

• Regeneruje skórę

• Aktywuje odnowę komórkową

• Intensywnie odżywia

Upiększająca maseczka na twarz

Oczyść twarz, a nstępnie obficie nałóż krem ​​pod oczy. Wymieszaj w niewielkiej miseczce jedną łyżeczkę Ujędrniającego kremu na noc z zawartością jednej pipetki Ujędrniającego olejku do twarzy. Za pomocą pędzelka delikatnie rozprowadź kosmetyk na twarzy, szyi i dekolcie, omijając okolice oczu i ust. Pozostaw maskę na 5 do 10 minut. W tym czasie możesz słuchać ulubionej muzyki lub po prostu cieszyć się ciszą. Następnie usuń nadmiar maseczki ze skóry za pomocą wacików wielokrotnego użytku lub ciepłego, wilgotnego kompresu. Spójrz w lustro i  uśmiechnij się.

Ujędrniająca maska pielęgnacyjna do twarzy

Wyjątkowa pielęgnacja przeciw zanieczyszczeniom: Ujędrniający olejek do twarzy z 8 organicznymi olejami roślinnymi

Przeciwutleniająca formuła ujędrniającego olejku do twarzy zawiera 8 odżywczych organicznych olejków roślinnych, w tym olejek z granatu, krokosza barwierskiego, awokado i arganowy. Ujędrniający olejek do twarzy intensywnie odżywia skórę i wspomaga odnowę komórkową – by cera stała się promienna i pełna energii. Konsystencja jest nietłusta i szybko wchłania się na wilgotnej skórze.

Właściwości ujędrniającego olejku do twarzy

• Redukuje zmarszczki i ujędrnia skórę

• Aktywuje odnowę komórkową

• Wzmacnia naturalny blask skóry

• Energetyzuje komórki

• Chroni przed szkodliwym wpływem środowiska (redukuje wpływ zanieczyszczeń środowiska)

 

Redukuje linie i zmarszczki, wzmacnia energetycznie komórki skóry.
30 ml
Redukuje zmarszczki, zmniejsza cienie i opuchlizny pod oczami.
12 ml
Redukuje linie i zmarszczki, regeneruje skórę.
40 ml
Zmniejsza linie i zmarszczki, podkreśla blask skóry.
40 ml