nagietek niemowlęcy


WELEDA BABY: PRODUKTY CIESZĄCE SIĘ ZAUFANIEM OD WIELU LAT

Od ponad 60 lat gama Calendula marki Weleda chroni delikatną i wrażliwą dziecięca skórę – ciesząc się zaufaniem rodziców i położnych na całym świecie.
*Badania przeprowadzone w Niemczech i w Szwajcarii w 2019 oraz w Wielkiej Brytanii w 2020 r.

kwiat nagietka

DLA DELIKATNEJ DZIECIĘCEJ SKÓRY

Bogaty, intensywny krem pielęgnujący delikatną skórę dziecka.
1 opinia
75 ml
Ochrona delikatnej dziecięcej skóry przed surową pogodą
2 opinie
30 ml

PRODUKTY CIESZĄCE SIĘ ZAUFANIEM OD WIELU LAT

Weleda baby pielęgnuje w naturalny sposób delikatną i wrażliwą skórę dziecka. Nagietek lekarski otula skórę warstewką ochronną oraz wspiera jej rozwój, a także budowanie jej naturalnej odporności.

  • Zawiera organiczny nagietek lekarski zbierany ręcznie
  • W 100% certyfikowana naturalna pielęgnacja dla dzieci
  • Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie, również dla skóry wrażliwej
  • Rekomendowane przez położne¹ i pediatrów²

¹Badania gamy Weleda baby przeprowadzone w Niemczech i Szwajcarii w 2019 oraz w Wielkiej Brytanii w 2020 ²Dotyczy Weleda Calendula Krem na Odparzenia i Weleda Calendula Szampon i płyn do mycia ciała

kropla oleju

CALENDULA: OCHRONA OD MATKI NATURY

kwiaty nagietka
W Weleda wierzymy, że skóra twojego dziecka otrzyma najlepszą pielęgnację dzięki dobrodziejstwom matki natury. To powód, dla którego w gamie Calendula stosujemy tylko starannie wyselekcjonowane surowce i nie stosujemy mikroplastiku, surowców genetycznie modyfikowanych lub takich, które są pochodnymi olejów mineralnych. Skupiamy się na kilku składnikach o najwyższej jakości. Nasze podejście zaowocowało wieloletnim zaufaniem kolejnych pokoleń rodziców, położnych oraz pediatrów.

ODRĘBNY ŚWIAT: TWOJE DZIECKO

Dla noworodków wszystko jest nowe – tak samo, jak dla ich rodziców. Będziemy cię wspierać w tym niezwykłym czasie naszym doświadczeniem i ekspercką radą. W naszym Magazynie Online znajdziesz przydatne porady i wskazówki od położnych, edukatorów i pediatrów.

REKOMENDOWANE PRZEZ POŁOŻNE*

kobieta uśmiecha się
Położne cieszą się ogromnym zaufaniem- nic dziwnego, skoro towarzyszą nam w najważniejszym momencie życia: w chwili narodzin naszego dziecka. Ich wiedza, doświadczenie oraz intuicja są nieocenione, tak samo jak ich rekomendacje. Dla położnych najważniejsza jest najwyższa jakość stosowanych produktów. To dlatego właśnie produkty Weleda baby Calendula są dla wielu położnych wyborem nr 1.* * Badania przeprowadzone w Niemczech i w Szwajcarii w 2019 oraz w Wielkiej Brytanii w 2020 r.

POLECANE PRZEZ PEDIATRÓW

lekarz z dzieckiem
Skóra twojego dziecka jest dla nas bardzo ważna, a ponieważ wiemy, że każdy rodzic pragnie mieć pewność dotyczącą jakości produktów dla dzieci, zwróciliśmy się do pediatrów, aby ocenili jakość naszych sztandarowych produktów: Calendula Krem na Odparzenia i Calendula Szampon i płyn do mycia ciała. Przez dwa tygodnie te produkty były testowane przez 61 niemowląt, pod kontrolą pediatrów, w normalnych warunkach. Na podstawie testu, rekomendują oni Krem na odparzenia oraz Szampon i płyn do mycia ciała z ocenami dobrą i bardzo dobrą, jeśli chodzi o skuteczność i tolerencję przez skórę. Te wyniki potwierdzają także rodzice: około 9 na 10 rodziców wyraża satysfakcję i rekomenduje Krem na odparzenia ( 86%) oraz Szampon i płyn do mycia ciała ( 88%) innym rodzicom. A jakie jest twoje zdanie?