Mleczko do ciała Skin Food

ZASPOKÓJ GŁÓD TWOJEJ SKÓRY

Nowa emulsja do ciała Weleda Skin Food zapewnia intensywne odżywienie suchej skóry.

Wyjątkowa, bogata formuła w 100% naturalnego pochodzenia z organicznym nagietkiem, nasycona naturalnymi olejkami, pozostawia nawet suchą skórę odżywioną i szczęśliwą. Łatwo wchłaniająca się emulsja do ciała Weleda Skin Food zapewnia uczucie natychmiastowego komfortu, jednocześnie wspierając wewnętrzną siłę, równowagę i piękno skóry.

Mleczko do ciała Skin Food

Głęboko odżywcza i

rozpieszczająca

pielęgnacja!

Mleczko do ciała Skin Food Mleczko do ciała Skin Food
Mleczko do ciała Skin Food

Głęboko odżywcza i rozpieszczająca pielęgnacja.

Emulsja do ciała Skin Food Weleda zaspokaja głód skóry i zapewnia intensywne, długotrwałe nawilżenie. Wzmacnia barierę skórną i aktywuje regeneracyjną moc natury, dzięki czemu Twoja skóra jest elastyczna, miękka i zdrowa. Nasza emulsja do ciała Skin Food to w 100% certyfikowana naturalna pielęgnacja, o nieklejącej się i łatwo wchłaniającej się konsystencji – otulająca Cię wyjątkowym zapachem znanym z pozostałych produktów Skin Food. Ciesz się czystą przyjemnością 100% naturalnego zapachu, stworzonego przez naszych firmowych perfumiarzy, ze słodką pomarańczą i aromatyczną lawendą, uzupełnioną balsamicznymi nutami benzoiny, dzięki czemu zapach zyskuje ciepłą głębię.
  • +57% nawilżenia skóry*

  • 93% potwierdza natychmiastowe uczucie komfortu.**

  • 90% potwierdza, że emulsja łagodzi napięcie.**

  • 83% zgadza się, że emulsja natychmiast łagodzi suchą skórę.**

(*Pomiar po 2 tygodniach stosowania produktu 2x dziennie.**Uzgodnienie w badaniu użytkowym: 30 osób po 4 tygodniach, aplikacja produktu raz lub dwa razy dziennie)

Mleczko do ciała Skin Food

Rodzina produktów Skin Food

Odkryj intensywnie pielęgnujące produkty Skin Food – wszystkie ze składnikami w 100% naturalnego pochodzenia.

Dla skóry suchej i bardzo suchej
150 ml
Optymalnie działający, naturalny krem nawilżający dla suchej i szorstkiej skóry - na całym ciele
75 ml
Do suchych, popękanych ust
8 ml
Składniki w 100% naturalnego pochodzenia
200 ml

Naturalna, holistyczna pielęgnacja skóry na jutro

Pionierskie, holistyczne podejście firmy Weleda kładzie duży nacisk na zrównoważony rozwój i etyczną współpracę z naturą od powstania firmy w 1921 roku.

Nowe ekologiczne opakowanie

Mleczko do ciała Skin Food
Nowe opakowania Emulsji do ciała są wykonane w 97% z przetworzonego PET. Zarówno opakowanie, jak i wieczko nadają się w 100% do recyklingu. Dodatkowo udało nam się sprawić, że zewnętrzne kartoniki stały się przestarzałe w procesie ekologicznej transformacji.

Bioróżnorodność i zrównoważony rozwój

Mleczko do ciała Skin Food
Seria balsamów do ciała Weleda spełnia specyficzne i surowe wymagania certyfikatu UEBT Unii Etycznego Bio-Handlu. UEBT zaświadcza, że przy pozyskiwaniu surowców bioróżnorodność jest chroniona i wykorzystywana w sposób zrównoważony, a wszyscy partnerzy w łańcuchu są traktowani sprawiedliwie i uczciwie opłacani. Weleda z dumą niesie ze sobą certyfikat z aspektami ekologicznymi, społecznymi i ekonomicznymi.
Dowiedz się więcej

Składniki w 100% naturalnego pochodzenia

Mleczko do ciała Skin Food
Emulsje do ciała Weleda są wykonane ze składników w 100% naturalnego pochodzenia. Nasze składniki są starannie wykorzystywane, aby stworzyć naturalne formuły, których potrzebuje Twoja skóra. Produkty Weleda są opatrzone znakiem NATRUE, który pomaga konsumentom określić, które produkty kosmetyczne są naprawdę naturalne lub ekologiczne.
Dowiedz się więcej