opieka nad ciążą weleda

RELAKSUJĄCA PIELĘGNACJA NIE TYLKO DLA PRZYSZŁYCH MAM

Weleda - Masło do ciała na rozstępy

NOWE MASŁO DO CIAŁA NA ROZSTĘPY

Skuteczna, ale naturalna pielęgnacja podczas ciąży, która zajmuje tylko chwilę. Teraz łatwo jest troszczyć się o rosnący brzuszek– nawet jeśli masz mało czasu na masaż. Nasze masło do ciała błyskawicznie się wchłania, jest więc idealne na krótsze sesje masażu, na przykład rano, kiedy trzeba się szybko ubrać.

Zapobiega pojawianiu się rozstępów.
150 ml

Miła pielęgnacja nie tylko dla przyszłych mam

Skóra ma niesamowitą właściwość adaptacji do rożnych sytuacji. Jednak jej rozciąganie ze względu na rosnący brzuszek niesie za sobą szereg skutków ubocznych – od nieprzyjemnego napięcia, przez wrażliwość i utratę elastyczności, aż po powstawanie rozstępów. Ulżyj zestresowanej skórze przyjemnym masażem odżywczym Masłem do ciała na rozstępy. Pokażemy Ci, jak to zrobić i ujawnimy wszystkie ukryte korzyści, które wkrótce poczujesz na własnej skórze.
  • 89% kobiet doświadczyło zmniejszenia widoczności rozstępów*
  • 95% kobiet chwali przyjemną konsystencję masła**
  • 83% kobiet potwierdza szybkie wchłanianie produktu*

*Badanie ankietowe z udziałem 40 kobiet z rozstępami przy stosowaniu dwa razy dziennie przez 8 tygodni.

Weleda - Masło do ciała na rozstępy

Wypróbowane i przetestowane na prawdziwych rozstępach

opieka nad ciążą weleda
Odżywcze masło do ciała przetestowaliśmy na prawdziwych rozstępach kilku kobiet. Zrobiliśmy zdjęcia powstałych rozstępów, a po czterech tygodniach stosowania naszego odżywczego masła Weleda zrobiliśmy zdjęcia ponownie. Po porównaniu zmiany były widoczne na skórze*. Wyniki mogą się różnić w subiektywnym odczuciu. * Badanie kliniczne obejmujące 37 kobiet i trwające 12 tygodni. Produkt nakładano dwa razy dziennie w połączeniu z masażem.

Naturalna część Twej codziennej rutyny – prosta i łatwa.

Odżywcze masło na czas ciąży

Masło do ciała na rozstępy
W 100% naturalna receptura opracowana we współpracy z farmaceutami i położnymi odżywia skórę i zapewnia jej długotrwałe nawilżenie. Unikalna kompozycja olejków, maseł roślinnych i ekstraktów ziołowych w połączeniu z masażem pozytywnie wpływa na elastyczność i jędrność skóry, a tym samym zmniejsza widoczność rozstępów.

Otul swe ciało delikatnym kwiatowym zapachem

opieka nad ciążą weleda
Niektóre kobiety są w czasie ciąży bardziej wrażliwe na zapachy. Dlatego opracowaliśmy naszą recepturę specjalnie dla przyszłych matek, które również ją przetestowały. Powstała kwiatowa kompozycja łącząca różę, neroli i mirrę- świeża i subtelna, która otuli Cię, byś mogła się zrelaksować i uzyskać spokój i równowagę umysłu.

Get in touch as a family.

A partner or mindful bonding massage helps to strengthen the bond between you and your baby. Enjoy the intimate feeling of being close Tto each other and your baby will feel your gentle touch. Our midwives Carolina and Anja show how they recommend to do it. rust our experts and listen to your body!

Naturalna pielęgnacja podczas ciąży, porodu i połogu

Nasze naturalne składniki harmonijnie współgrają z Twoim ciałem i zapewniają doskonałą pielęgnację Tobie i Twojemu rosnącemu dziecku – zarówno przed, jak i po narodzinach Twojej pociechy.

Całkowicie naturalny olej do masażu, aby przygotować się do porodu
50 ml
Oleje roślinne, lanolina i wosk pszczeli zmiękczają i nawilżają wrażliwą skórę.
25 g
Zapobiega rozstępom, pozostawiając skórę gładką, elastyczną i giętką.
100 ml
Delikatna pielęgnacja, która przygotowuje Cię do karmienia piersią
50 ml
Pyszna mieszanka organicznej herbaty ziołowej dla matek karmiących.
40 g