Działamy w zgodzie z ludźmi i naturą

Chcesz w zrównoważony sposób czuć się zdrowo i komfortowo w swojej skórze? Weleda może pomóc. Od 1921 roku opracowujemy produkty dla zdrowia i urody oraz dla lepszego świata.

Naturalna pielęgnacja Twojej skóry

Nasza skóra potrzebuje ochrony i pielęgnacji, a najlepszym na to sposobem są naturalne składniki. Surowce, których używamy do produkcji kosmetyków marki Weleda, są pochodzenia naturalnego. Nasze produkty nie zawierają mikroplastiku, składników modyfikowanych genetycznie i składników na bazie olejów mineralnych. Gwarantujemy, że 100 procent naszych produktów kosmetycznych to certyfikowane kosmetyki naturalne, odpowiadające wymogom certyfikatu NaTrue. Ponad 80 procent naszych surowców pochodzi z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Dla Twojego holistycznego zdrowia

Patrzymy na człowieka całościowo. Bycie zdrowym oznacza, że ​​ciało, umysł i duch są w równowadze. Leki Weleda mogą wzmacniać naturalną zdolność organizmu do samoleczenia. Zawierają składniki aktywne z roślin lub minerałów, które aktywujemy w procesach farmaceutycznych, takich jak zabiegi rytmiczne i zastosowanie ciepła.

Wspieramy zrównoważony rozwoju i bioróżnorodność

Dbamy o ziemię, pielęgnując zdrowe gleby i wspierając bioróżnorodność. Osiem ogrodów Weleda rozsianych po całym świecie to miejsca, w których króluje bioróżnorodność jest kluczowym czynnikiem ich funkcjonowania. Realizując ponad 50 projektów upraw na całym świecie, poprawiamy lokalne warunki funkcjonowania dla ludzi i przyrody. Kosmetyki naturalne Weleda nie tylko dobrze czują się na Twojej skórze. Aktywnie walczymy o bioróżnorodność i nadal ograniczamy nasze emisje, aby stać się firmą neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla.

By zdrowie i uroda mogły się rozwijać

Współtworzymy świat, w którym zdrowie i piękno rozwijają się w zgodzie z naturą i człowiekiem. Chcemy tworzyć produkty, które są dobre nie tylko dla Ciebie, ale także dla natury i ludzi, z którymi pracujemy. Dlatego prowadzimy naszą działalność w sposób społecznie odpowiedzialny i ekologiczny. Przedstawiliśmy siedem zasad, które określają naszą filozofię.

Bioróżnorodność od 1921 r.

Laboratorium, ogród roślin leczniczych i szpital: tu zaczyna się nasza historia założycielska. Weledę założyli lekarz Ita Wegman, filozof Rudolf Steiner i chemik Oskar Schmiedel. Od samego początku rozwijamy zrównoważone produkty wykorzystujące składniki aktywne pozyskiwane z natury. Niektóre z produktów, które dzisiaj sprzedajemy, powstały tuż po założeniu firmy w 1921 roku, a od tego czasu oferta marki znacząco się poszerzyła. Zarówno teraz, jak i w tamtych czasach, podążamy za naszą wizją pielęgnowania zdrowia i urody w harmonii z ludźmi i naturą.