NOWE KOSTKI POD PRYSZNIC WELEDA

Zachwyć swoje zmysły w 100% naturalnym zapachem.

Nasze luksusowe kostki pod prysznic są opakowane w nadające się do recyklingu kartonik, zgodnie z zasadą Zero Plastiku*. Rozpieść swoje zmysły jednym z czterech niesamowitych zapachów składających się w 100% z naturalnych olejków eterycznych, które rozwijają się dzięki gorącej parze i pobudzają zmysły.

ROZPOCZNIJ DZIEŃ Z CZYSTĄ SKÓRĄ I ŚWIEŻYM UMYSŁEM

ROZPOCZNIJ DZIEŃ Z CZYSTĄ SKÓRĄ I ŚWIEŻYM UMYSŁEM

Teraz możesz cieszyć się wszystkimi korzyściami, do których jesteś przyzwyczajony w Weleda, w formie kostki! Daj się rozpieścić w 100% naturalnym zapachem, na który składają się wyłącznie czyste olejki eteryczne i kremową pianką wzbogaconą pielęgnującymi składnikami w 100% naturalnego pochodzenia.

  • Przepiękne zapachy składające się w 100% z naturalnych olejków eterycznych

  • Pielęgnacyjne organiczne masło shea i gliceryna roślinna

  • 100% naturalna i biodegradowalna receptura odpowiednia dla wegan

„Urzekające zapachy z 100% naturalnych olejków eterycznych.

Weleda ma ponad 100 lat doświadczenie w tworzeniu pięknych zapachów z naturalnych składników. Nasze nowe kostki pod prysznic zaskoczą twoje zmysły swymi zapachami ze 100% naturalnych olejków eterycznych. Ich naturalne piękno uzyskuje maksimum głębi pod prysznicem.

Znajdź ulubioną kostkę pod prysznic, by rozpieścić twoje zmysły.

Orzeźwiająca kostka Imbir + Petitgrain

Zacznij dzień od naszego orzeźwiającego połączenia pikantnego imbiru i orzeźwiających nut gorzkiej pomarańczy. Najlepszy sposób na pobudzenie zmysłów o poranku.

Relaksująca kostka Lawenda + wetiweria

Odpręż swój umysł i ciało dzięki naszej kombinacji świeżej lawendy i drzewnej wetywerii. Po prostu umyj się i ciesz się wyjątkowym doświadczeniem relaksu.

Roślinne kostki pod prysznic, kremowa pianka w kontakcie z wodą.

Roślinne kostki pod prysznic Weleda w kontakcie z wodą zamienia się w kremową pianę, która z miłością zadba o całe Twoje ciało. Odżywcze organiczne masło shea otula Twoją skórę, pozostawiając ją nie tylko czystą, ale także odżywioną i pachnącą.

Zmniejsz ilość odpadów z tworzyw sztucznych i chroń środowisko.

Zmniejsz ilość odpadów z tworzyw sztucznych i chroń środowisko.

Proste opakowanie kartonowe bez plastiku* jest wykonane w co najmniej 55% z materiałów pochodzących z recyklingu - dzięki czemu można je łatwo ponownie poddać recyklingowi. Skoncentrowana formuła odpowiada w przybliżeniu dwóm 150 ml kremom pod prysznic Weleda.
* (oprócz lakieru, kleju i tuszu)