NATURALNA PIELĘGNACJA
OD 1. DNIA ŻYCIA

WELEDA BABY: PRODUKTY CIESZĄCE SIĘ ZAUFANIEM OD WIELU LAT

Od ponad 60 lat gama Calendula marki Weleda chroni delikatną i wrażliwą dziecięca skórę – ciesząc się zaufaniem rodziców i położnych na całym świecie.
*Badania przeprowadzone w Niemczech i w Szwajcarii w 2019 oraz w Wielkiej Brytanii w 2020 r.

DLA DELIKATNEJ DZIECIĘCEJ SKÓRY

Calendula Krem do ciała dla niemowląt z nagietkiem lekarskim

Bogaty, intensywny krem pielęgnujący delikatną skórę dziecka.

Calendula Krem do kąpieli dla niemowląt i dzieci z nagietkiem lekarskim

Łagodnie myj i odżywiaj delikatną skórę dziecka
200 ml

Calendula Ochronny krem dla dzieci na niepogodę i wiatr z nagietkiem lekarskim

Ochrona delikatnej dziecięcej skóry przed surową pogodą

PRODUKTY CIESZĄCE SIĘ ZAUFANIEM OD WIELU LAT

PRODUKTY CIESZĄCE SIĘ ZAUFANIEM OD WIELU LAT

Weleda baby pielęgnuje w naturalny sposób delikatną i wrażliwą skórę dziecka. Nagietek lekarski otula skórę warstewką ochronną oraz wspiera jej rozwój, a także budowanie jej naturalnej odporności.

  • Zawiera organiczny nagietek lekarski zbierany ręcznie

  • W 100% certyfikowana naturalna pielęgnacja dla dzieci

  • Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie, również dla skóry wrażliwej

  • Rekomendowane przez położne¹ i pediatrów²

¹Badania gamy Weleda baby przeprowadzone w Niemczech i Szwajcarii w 2019 oraz w Wielkiej Brytanii w 2020 ²Dotyczy Weleda Calendula Krem na Odparzenia i Weleda Calendula Szampon i płyn do mycia ciała

CALENDULA: OCHRONA OD MATKI NATURY

CALENDULA: OCHRONA OD MATKI NATURY

W Weleda wierzymy, że skóra twojego dziecka otrzyma najlepszą pielęgnację dzięki dobrodziejstwom matki natury. To powód, dla którego w gamie Calendula stosujemy tylko starannie wyselekcjonowane surowce i nie stosujemy mikroplastiku, surowców genetycznie modyfikowanych lub takich, które są pochodnymi olejów mineralnych. Skupiamy się na kilku składnikach o najwyższej jakości. Nasze podejście zaowocowało wieloletnim zaufaniem kolejnych pokoleń rodziców, położnych oraz pediatrów.

ODRĘBNY ŚWIAT: TWOJE DZIECKO

ODRĘBNY ŚWIAT: TWOJE DZIECKO

Dla noworodków wszystko jest nowe – tak samo, jak dla ich rodziców. Będziemy cię wspierać w tym niezwykłym czasie naszym doświadczeniem i ekspercką radą. W naszym Magazynie Online znajdziesz przydatne porady i wskazówki od położnych, edukatorów i pediatrów.

Zabierz mnie do magazynu online

REKOMENDOWANE PRZEZ POŁOŻNE*

REKOMENDOWANE PRZEZ POŁOŻNE*

Położne cieszą się ogromnym zaufaniem- nic dziwnego, skoro towarzyszą nam w najważniejszym momencie życia: w chwili narodzin naszego dziecka.

Ich wiedza, doświadczenie oraz intuicja są nieocenione, tak samo jak ich rekomendacje. Dla położnych najważniejsza jest najwyższa jakość stosowanych produktów. To dlatego właśnie produkty Weleda baby Calendula są dla wielu położnych wyborem nr 1.*
* Badania przeprowadzone w Niemczech i w Szwajcarii w 2019 oraz w Wielkiej Brytanii w 2020 r.

POLECANE PRZEZ PEDIATRÓW

POLECANE PRZEZ PEDIATRÓW

Skóra twojego dziecka jest dla nas bardzo ważna, a ponieważ wiemy, że każdy rodzic pragnie mieć pewność dotyczącą jakości produktów dla dzieci, zwróciliśmy się do pediatrów, aby ocenili jakość naszych sztandarowych produktów: Calendula Krem na Odparzenia i Calendula Szampon i płyn do mycia ciała. Przez dwa tygodnie te produkty były testowane przez 61 niemowląt, pod kontrolą pediatrów, w normalnych warunkach. Na podstawie testu, rekomendują oni Krem na odparzenia oraz Szampon i płyn do mycia ciała z ocenami dobrą i bardzo dobrą, jeśli chodzi o skuteczność i tolerencję przez skórę. Te wyniki potwierdzają także rodzice: około 9 na 10 rodziców wyraża satysfakcję i rekomenduje Krem na odparzenia ( 86%) oraz Szampon i płyn do mycia ciała ( 88%) innym rodzicom. A jakie jest twoje zdanie?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dlaczego dotyk i bliskość są ważne dla niemowląt

Tulenie dziecka w ramionach po raz pierwszy w życiu to jedna z najważniejszych jego chwil. Ten kontakt ma natychmiastowy pozytywny wpływ na więź między rodzicem a noworodkiem. Przytulanie, czuły dotyk i bliski kontakt fizyczny dają dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Dlaczego dotyk i bliskość są ważne dla niemowląt

Wzmocnienie więzi z dzieckiem poprzez masaż

Dzieci poznają świat przez dotyk. Zmysł dotyku pomaga im poznać je same, ale też otaczający je świat. Delikatny masaż pomoże im poznać własne ciała. Uważny kontakt skóry rodzica i dziecka wzmacnia miłość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

Wzmocnienie więzi z dzieckiem poprzez masaż

Jak budować poczucie bezpieczeństwa poprzez uważność

Pielęgnacja dzieci to dużo więcej niż zmiana pieluch i kąpiele. Chwile spędzone razem w czasie pielęgnacji to budowanie więzi, komunikacja i opieka. Świadome podejście do pielęgnacji może stać się ważną chwilą budowania bliskości

Jak budować poczucie bezpieczeństwa poprzez uważność

Jak budować więzi między rodzicami a dziećmi

Od kiedy zacząć kąpać mojego noworodka?Jak często to robić? Jak długo powinna trwać kąpiel?

Jak budować więzi między rodzicami a dziećmi

KUP TUTAJ