RELAKSUJĄCA PIELĘGNACJA NIE TYLKO DLA PRZYSZŁYCH MAM

NOWE MASŁO DO CIAŁA NA ROZSTĘPY

Skuteczna, ale naturalna pielęgnacja podczas ciąży, która zajmuje tylko chwilę. Teraz łatwo jest troszczyć się o rosnący brzuszek– nawet jeśli masz mało czasu na masaż. Nasze masło do ciała błyskawicznie się wchłania, jest więc idealne na krótsze sesje masażu, na przykład rano, kiedy trzeba się szybko ubrać.

Masło do ciała na rozstępy

Zapobiega pojawianiu się rozstępów.
150 ml

Miła pielęgnacja nie tylko dla przyszłych mam

Miła pielęgnacja nie tylko dla przyszłych mam

Skóra ma niesamowitą właściwość adaptacji do rożnych sytuacji. Jednak jej rozciąganie ze względu na rosnący brzuszek niesie za sobą szereg skutków ubocznych – od nieprzyjemnego napięcia, przez wrażliwość i utratę elastyczności, aż po powstawanie rozstępów. Ulżyj zestresowanej skórze przyjemnym masażem odżywczym Masłem do ciała na rozstępy. Pokażemy Ci, jak to zrobić i ujawnimy wszystkie ukryte korzyści, które wkrótce poczujesz na własnej skórze.

  • 89% kobiet doświadczyło zmniejszenia widoczności rozstępów*

  • 95% kobiet chwali przyjemną konsystencję masła**

  • 83% kobiet potwierdza szybkie wchłanianie produktu*

*Badanie ankietowe z udziałem 40 kobiet z rozstępami przy stosowaniu dwa razy dziennie przez 8 tygodni.

Wypróbowane i przetestowane na prawdziwych rozstępach

Wypróbowane i przetestowane na prawdziwych rozstępach

Odżywcze masło do ciała przetestowaliśmy na prawdziwych rozstępach kilku kobiet. Zrobiliśmy zdjęcia powstałych rozstępów, a po czterech tygodniach stosowania naszego odżywczego masła Weleda zrobiliśmy zdjęcia ponownie. Po porównaniu zmiany były widoczne na skórze*. Wyniki mogą się różnić w subiektywnym odczuciu.

* Badanie kliniczne obejmujące 37 kobiet i trwające 12 tygodni. Produkt nakładano dwa razy dziennie w połączeniu z masażem.

Naturalna część Twej codziennej rutyny – prosta i łatwa.

Rozpieszczaj swój brzuszek każdego dnia. Znajdź chwilę dla siebie i poświęć ją na masaż, po którym od razu możesz się ubrać, bez konieczności czekania, aż produkt się wchłonie. Obejrzyj filmik, aby poznać szczegóły dotyczące metody masażu przy użyciu naszego Masła do ciała na rozstępy.

Odżywcze masło na czas ciąży

Odżywcze masło na czas ciąży

W 100% naturalna receptura opracowana we współpracy z farmaceutami i położnymi odżywia skórę i zapewnia jej długotrwałe nawilżenie. Unikalna kompozycja olejków, maseł roślinnych i ekstraktów ziołowych w połączeniu z masażem pozytywnie wpływa na elastyczność i jędrność skóry, a tym samym zmniejsza widoczność rozstępów.

Otul swe ciało delikatnym kwiatowym zapachem

Otul swe ciało delikatnym kwiatowym zapachem

Niektóre kobiety są w czasie ciąży bardziej wrażliwe na zapachy. Dlatego opracowaliśmy naszą recepturę specjalnie dla przyszłych matek, które również ją przetestowały. Powstała kwiatowa kompozycja łącząca różę, neroli i mirrę- świeża i subtelna, która otuli Cię, byś mogła się zrelaksować i uzyskać spokój i równowagę umysłu.

Get in touch as a family.

A partner or mindful bonding massage helps to strengthen the bond between you and your baby. Enjoy the intimate feeling of being close Tto each other and your baby will feel your gentle touch. Our midwives Carolina and Anja show how they recommend to do it. rust our experts and listen to your body!

Naturalna pielęgnacja podczas ciąży, porodu i połogu

Nasze naturalne składniki harmonijnie współgrają z Twoim ciałem i zapewniają doskonałą pielęgnację Tobie i Twojemu rosnącemu dziecku – zarówno przed, jak i po narodzinach Twojej pociechy.

Olejek do masażu krocza

Całkowicie naturalny olej do masażu, aby przygotować się do porodu

Balsam na brodawki

Oleje roślinne, lanolina i wosk pszczeli zmiękczają i nawilżają wrażliwą skórę.

Olejek do masażu na rozstępy dla kobiet w ciąży

Zapobiega rozstępom, pozostawiając skórę gładką, elastyczną i giętką.
100 ml

Odżywczy i kojący olejek do biustu

Delikatna pielęgnacja, która przygotowuje Cię do karmienia piersią

Organiczna herbatka dla mam karmiących piersią

Pyszna mieszanka organicznej herbaty ziołowej dla matek karmiących.

Dowiedz się więcej o pielęgnacji w czasie ciąży i opieka nad dzieckiem

Zapobieganie i pielęgnacja rozstępów

W czasie ciąży ciało matki ulega poważnym zmianom. Gdy macica rozszerza się, aby zrobić miejsce dla dziecka, tkanka skórna może rozerwać się, czego skutkiem są widoczne na skórze rozstępy. Co można zrobić, aby zapobiec ich powstawaniu?

Dowiedz się więcej

Masaż podczas ciąży

Masaże w czasie ciąży to wspaniały sposób na relaks a także czas, jaki możemy podarować swojemu ciału na pielęgnację. Masaże prenatalne mogą poprawić Twoje samopoczucie i pomóc Ci zbudować więź z dzieckiem i własnym ciałem.

Dowiedz się więcej

Dlaczego dotyk i bliskość są ważne dla niemowląt

Tulenie dziecka w ramionach po raz pierwszy w życiu to jedna z nawjażniejszych jego chwil. Ten kontakt ma natychmiastowy pozytywny wpływ na więź między rodzicem a noworodkiem. Przytulanie, czuły dotyk i bliski kontakt fizyczny dają dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Pielęgnacja dzieci: jak budować poczucie bezpieczeństwa poprzez uważność

Pielęgnacja dzieci to dużo więcej niż zmiana pieluch i kąpiele. Chwile spędzone razem w czasie pielęgnacji to budowanie więzi, komunikacja i opieka. Świadome podejście do pielęgnacji może stać się ważną chwilą budowania bliskości.

Dowiedz się więcej